En kaliteli hd filmlerin adresi Hdfilmmag.com https://www.hdfilmmag.com hd film,1080p filmler,kaliteli vizyon filmleri izle Fri, 15 Nov 2019 09:03:59 +0300 tr hourly 1 Çil Horoz +18 Yeşilçam Filmi Seyret https://www.hdfilmmag.com/cil-horoz-18-yesilcam-filmi-seyret/ https://www.hdfilmmag.com/cil-horoz-18-yesilcam-filmi-seyret/#respond Thu, 14 Nov 2019 20:00:31 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120106 Baş rol olarak göreceğimiz kişi tabi ki Hülya Avşar’dır. Rolünün hakkını veren Hülya Avşar bir çok seks sahnesi ile filmin güzelliğini bir tık daha artırıyor. Filmin konusuna gelecek olursak; Filmde dul kalmış genç bir kadın annesinden tek miras olan bir gecekondu da yaşamaya başlar. Gecekonduda yaşamakta sıkıntı yoktur ancak onun bu güzelliği ile daha iyi yerleri hak ettiğini düşünür. Çok geçmeden kendisine bir kaç zengin adam bulup buradan kurtulma planı yapan bu kadın mahallede marketi olan bir adam ile görüşmeye başlar. Bu adam evli olmasına rağmen bu dul kalmış kadın ile ilişki yaşamaya başlar. Dul kadın için bu ilişki hiç bir sorun teşkil etmez o sadece yeni bir yere gitme peşindedir.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/cil-horoz-18-yesilcam-filmi-seyret/feed/ 0
Kötü Tohum Türkçe Dublaj HD Film Seyret https://www.hdfilmmag.com/kotu-tohum-turkce-dublaj-hd-film-seyret/ https://www.hdfilmmag.com/kotu-tohum-turkce-dublaj-hd-film-seyret/#respond Thu, 14 Nov 2019 17:26:50 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120103 Ailenin tek çocuğu olan Emma babası tarafından çok sevilir. Genç kız ailesine karşı hanım hanımcık gözükür ve bununla birlikte asla bilmedikleri yüzünü göstermez. Günün birinde okulda yaşanan bir kaza sonucu Emma’nın bir arkadaşı ölür. Emma bu kız için hiç üzülmez. Babası ise durumdan şüphelenir. En yakın arkadaşı ölen Emma hata mutlu olmuştur. Bu okulda yaşanan kazayı araştırmaya başlayan adam kızına durumu hiç fark ettirmez. Ancak bulunan bir kaç delil sonunda aslında kızının hiç gözüktüğü gibi masum birisi olmadığını anlar. Emma hakkında bilgi topladıkça kızının bir şeytan olduğunu anlayan babası kızının bir an önce önüne geçerek daha büyük felaketler yaşatmasını engeller.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/kotu-tohum-turkce-dublaj-hd-film-seyret/feed/ 0
Uri: The Surgical Strike Türkçe Savaş Filmi İzle https://www.hdfilmmag.com/uri-the-surgical-strike-turkce-savas-filmi-izle/ https://www.hdfilmmag.com/uri-the-surgical-strike-turkce-savas-filmi-izle/#respond Wed, 13 Nov 2019 20:18:05 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120060 Hindistan ve Pakistan arasında yaşanan sürekli kargaşalar tüm dünyayı etkilemeye başlar. Günün birinde sınır gözetimi yapan 10 Hintli asker ortalıktan kaybolur. Onlara neler olduğunu kimse bilmez ve tek şüpheli Pakistan olacaktır. Sınırda bu kadar askerin yok olmasının sebebi onların bir anda öldürülmesi ve kanıtların yok edilmesini sağlayan tek devlet Pakistan olabilir. Hint hükumeti bu yapılan saldırıya karşılık vermek ve tüm dünyaya gücünü göstermek ister. Ancak elinde hiç bir kanıt olmadığı için kimseye saldıramaz. Önce kanıt toplamak zorunda kalırlar. Bu yüzden bir çok Pakistan insanını esir alan bir grup özel kuvvet onları sorgulamaya başlar. Bununla birlikte bazı Hintli ajanlar çoktan Pakistan sınırına sızmışlardır.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/uri-the-surgical-strike-turkce-savas-filmi-izle/feed/ 0
Diane Full HD Reklamsız Film Seyret https://www.hdfilmmag.com/diane-full-hd-reklamsiz-film-seyret/ https://www.hdfilmmag.com/diane-full-hd-reklamsiz-film-seyret/#respond Wed, 13 Nov 2019 16:16:45 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120057 Eşinden ayrılmış ve aradan yıllar geçmiş Diane işi sebebi ile farklı bir şehre taşınmıştır. Bir yandan oğlunun daha kaliteli bir hayat yaşamasını sağlayan diğer yandan çalışıp ev için para kazanan Diane oldukça çok yorulmuştur. Günün birinde oğlunun ondan fazla para istemesi üzerine onun üzerine gider ve bir madde bağımlısı olduğunu öğrenir. Diane nerede haya yaptığını bir türlü anlayamaz. Babasının onunla ilgilenmediğini ve kendisininde çalışmaktan ona vakit ayıramadığını anlayan Diane artık oğlu ile daha fazla vakit geçirmek ister. Ancak işler çok tersleşir. Oğlu annesinin onunla vakit geçirmesini hiç istemez. Sadece ondan para ister ve yeni tanıştığı bir kaç kötü arkadaşı ile yola devam etmek ister.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/diane-full-hd-reklamsiz-film-seyret/feed/ 0
Aşk Baharı Beklemez Romantik Türkçe Film İzle https://www.hdfilmmag.com/ask-bahari-beklemez-romantik-turkce-film-izle/ https://www.hdfilmmag.com/ask-bahari-beklemez-romantik-turkce-film-izle/#respond Tue, 12 Nov 2019 20:20:49 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120039 Kış mevsiminin sert geçtiği Gracetown şehri tüm dünyanın bildiği şirin tatlı küçük bir kasabadır. İnsanlar yılın belirli zamanları buraya gelerek kayak yapmakta ve mutlu vakit geçirmektedir. Bir kış mevsimi çok sert geçmiş ve yağan kar fırtınası kasabayı evine kapatmıştır. Kasabada ulaşım tamamen durmuş hatta sürekli olarak çığ düşmeye başlamıştır. Bu felaketin olduğu esnada lise arkadaşı olan bir grup öğrenci doğum günü kutlamaktadır. Bu kutlama yüzünden evde mahsur kalan bu gençler için güzel bir anı olması ile birlikte bir çok itiraf ortaya atılmıştır. Bir çok kişi burada kaldığı sürede aşık olduğu kızı ve sevdiği kişileri söyleyerek bu güzel zamanı daha güzel hale getirir.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/ask-bahari-beklemez-romantik-turkce-film-izle/feed/ 0
Gece Kuşu – Late Night Türkçe Vizyon Filmi İzle https://www.hdfilmmag.com/gece-kusu-late-night-turkce-vizyon-filmi-izle/ https://www.hdfilmmag.com/gece-kusu-late-night-turkce-vizyon-filmi-izle/#respond Tue, 12 Nov 2019 16:19:34 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120036 Katherine  üniversiteden mezun olduktan sonra bir çok kanalda çalışmıştır. Günün birinde kanalın birisi ona bir teklif vermiş ve büyük bir talk şov programı yönetmeye başlar. Yıllar geçer ve artık her insan onu tanımaya başlar. Katherine neredeyse ülkenin en çok sevilen kişisi olur. Günün birinde programa katılan bir kişinin sözlerini destekleyen Katherine ülkede bir anda kadın düşmanı olarak nitelendirilir. Yanlış anlamayı düzeltmek istese de bir grup insan onu karalama kampanyasına başlar. Katherine  hem cinslerinin asla ezilmesini istemediğini açıkça ifade etse de onun program esnasında dedikleri son nokta olmuştur. Katherine  bir an önce kendisini aka çıkartıp bu işten kurtulmak zorundadır. Aksi taktirde bütün ünü bitecektir.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/gece-kusu-late-night-turkce-vizyon-filmi-izle/feed/ 0
Beyaz Karga – The White Crow Reklamsız Hd Film Seyret https://www.hdfilmmag.com/beyaz-karga-the-white-crow-reklamsiz-hd-film-seyret/ https://www.hdfilmmag.com/beyaz-karga-the-white-crow-reklamsiz-hd-film-seyret/#respond Mon, 11 Nov 2019 18:48:42 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=120015 Yaşanmış bir hikayenin filme döküldüğü b uyapım biraz biyografi birazda dram olarak kendisini göstermektedir. Dünyaca ünlü balerin Rudolf Nureyev’in hayatını anlatan filmin konusu şu şekildedir. Dünya savaşı sürerken Rus balerin Rudolf Fransaya gitmiş ve buradaki sanat akımını kendi ülkesine getirmek istemiştir. Bu sırada Rus ajanları Rudolf ‘un yaptığının ülkede sorun yaratacağını ve Fransız düşüncelerini kendisine saklaması gerektiğini düşünür. Ancak Rudolf  sürekli olarak Paris’de gördüklerini insanlara anlatarak Fransa sevecenliğini artırmaya başlar. Rudolf  kendisi hakkında yakalama kararı çıkınca hemen Rusya’yı terk edip batıya kaçmak için planlar yapar. Bu kaçış işlemi oldukça zor olacaktır. Bir çok asker onun sınırdan gitmesine asla izin vermez.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/beyaz-karga-the-white-crow-reklamsiz-hd-film-seyret/feed/ 0
Bataklıkta Bir Gül Türkçe Banu Alkan +18 Film İzle https://www.hdfilmmag.com/bataklikta-bir-gul-turkce-banu-alkan-18-film-izle/ https://www.hdfilmmag.com/bataklikta-bir-gul-turkce-banu-alkan-18-film-izle/#comments Sun, 10 Nov 2019 20:16:12 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=119994 Film küçük yaşta ailesinin yanından ayrılan Banu adında bir kadını anlatır. Banu her zaman çalışarak para kazanmak ister ancak onu her zaman tanıştığı kişiler kötü yola sürükler. Pavyonlarda duran bu kız yıllarca buralarda çalışarak hayatını bitirir. Her zaman buradan kaçmak isteyen Banu bir türlü yolunu bulamaz. Pavyonda bulduğu işi bıraksa da dışarıda hiç bir iş bulamayacağını düşünür. Günün birinde zengin bir adam pavyona gelir ve Banu ile konuşmaya başlar. Onun hayatını öğrendikçe onu bu bataklıktan çıkarmak konusunda yardım etmek ister. Banu onun bu sözlerine inanır ve hayaller kurmaya başlar. Ancak bu zengin adam sadece onun duygularını kullanarak onunla beraber olmak ister.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/bataklikta-bir-gul-turkce-banu-alkan-18-film-izle/feed/ 1
Badland Online 2019 Vizyon Filmi Seyret https://www.hdfilmmag.com/badland-online-2019-vizyon-filmi-seyret/ https://www.hdfilmmag.com/badland-online-2019-vizyon-filmi-seyret/#respond Sun, 10 Nov 2019 18:10:29 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=119991 Amerika’da iç savaş sona ermiş ve kölelik kaldırılmıştır. Bununla birlikte bu yeni gelişmeleri bir çok kasaba kabul etmemiştir. Suç işlemeye devam eden bu kasabalardaki suçluları hükumete teslim edenlere para ödülü verilmeye başlanır. Bir nevi cadı avına dönen bu sistemde Mathias adında bir genç suçlu avcısı olmaya karar verir. Atına binen genç adam kasabaların etrafında dolanarak bu şekilde kanunlara karşı gelen suçluları yakalamaya başlar. Yaptığı iş oldukça tehlikeli olmasına rağmen az para kazanması günün birinde onu sorgulamaya mecbur eder. Aldığı onca tehlikenin ardından böyle sonuçlar ile karşılaşması bu işi bırakmasına sebep olur. Yakaladığı suçlular ise şimdi onun peşinden gelip ondan intikam almaya başlar.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/badland-online-2019-vizyon-filmi-seyret/feed/ 0
The Fighting Preacher Türkçe Macera Filmi İzle https://www.hdfilmmag.com/the-fighting-preacher-turkce-macera-filmi-izle/ https://www.hdfilmmag.com/the-fighting-preacher-turkce-macera-filmi-izle/#respond Sun, 10 Nov 2019 16:07:16 +0000 https://www.hdfilmmag.com/?p=119987 Bane ailesi küçük bir kasabada yaşayan ve bu kasabanın yönetiminden sorumlu bir ailedir. Kasabada yaşanılan refah seviyesi ve insanların onlar hakkında söylediği olumlu görüşler bütün şehirlere yayılmıştır. Bu bir efsane haline gelmiş ve hükumet Bane ailesini incelemeye başlar. Görevlerini oldukça iyi kullanan bu ailenin daha büyük yerlerde olmasını isteyen hükumet onları New York’a davet eder. Bu davet aslında onların yeni çalışacakları bu şehri kısa bir gezinti yapmak amaçtır. Çok geçmeden Bane ailesi bu şehre adapte olmaya başlar. Bu adapte süresi onlar için kısacık olur ve hemen geçer. Çok geçmeden bu şehirdeki düzensizlikler ve yaşanılan olaylar onları büyük bir sorummluluk aldıkları konusunda fikir sahibi yapar.

]]>
https://www.hdfilmmag.com/the-fighting-preacher-turkce-macera-filmi-izle/feed/ 0